Finansci.Net
Finansla ilgili her şey!

Akdeniz’in Kucağında Güzel Bir Ada Kıbrıs

Akdeniz’in Kucağında Güzel Bir Ada Kıbrıs

0 23

Akdeniz’in Kucağında Bir Ada Kıbrıs

Türkiyemiizn doğu akdeniz bölgesind eyer alan bu doğal güzeliğiyle göz alıcı renkelerıyle sizinde gidipi görmenizi tavsiye ederiz. Ülkenin Türk yönüne vize almadan geçmek olası iken oradan diğer bir yere vizesiz geçme imkanı bulunmamaktadır. 1960 senesinde yaşanan muhabereden toparlanmış bir  ülke olsa da hala izlerini ve kalıntılarını taşımaktadır. İngiliz ekolü olarak ülkede bizim ülkemize nazaran pek çok değişiklik bulunmaktadır. Araçların hepsinin direksiyonu sağda olmasının yanı sıra sarfedilen prziler de üçlü prizlerdir. Öte yandan en çok özel raca sahip olan ülke olarak genelde ulaşım araçlarını aramadan elde etmek olası değildir.

Kıbrıs’a deniz turizmi haricinde gidip dolaşmak ve görmek isteyenlerin çok soğuk ve çok sıcak aylar dışında gitmeleri önerilmektedir. Adada zorlu koşullarvar eğerki bünyenız açlığa dayanıksızsa kesinlikle yiyeceksiz gitmeyin çok pişman olurusunuz bilginiz olsun kuşullar çok zor kesinlikle görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku